Ucuz Uygun Fiyata Domain Alımı ve Kampanyalar

Alan adları ile uğraşan domain avcıları için oldukça önemli konulardan biride domainleri oldukça ucuz bir şekilde almaktır. Domain kayıt firmaları belirli aralıklarla kampanyalar yapmakta ve 3$-4$ gibi fiyatlarla alan adları kayıtlarına belirli sürelerle izin vermektedirler. Domain alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kayıt yapılan firmanın güvenilir olmasıdır. Aksi takdirde beğenerek aldığınız yatırım amaçlı domainler başkalarının eline geçebilir.

Alan Adı Kayıt Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • ICANN onaylı şirketler/firmalar,
  • Herkes tarafından tercih edilen popüler şirketler, lasix no prescription canada
  • 8$-9$ arası satış yapan şirketler

yukarıda sayılan maddelere dikkat ederek alan adını kayıt edeceğiniz firmaları seçerseniz mağdur olma ihtimaliniz oldukça düşüktür.

domainDikkat : Bazı şirketler/firmalar 2$ – 3$ dolara alan adı kayıtlarına izin vermektedirler. Bu tarz sitelerde özellikle dolandırılmamak için şartları dikkatli okuyunuz. Çünkü hostingi firmadan pahalı birşekilde almak zorunda kalabilir ya da bir sonraki yıl yenileme ücreti olarak 2 katı fiyat verebilirsiniz.

Bu dediklerimize bakarak uygun fiyata domain almak için güvenilir firmaları belirleyin ve onların belirli süreliğine geçici olan kampanyalarını kaçırmayınız.

Genellikle en çok tercih edilen domain firmaları nelerdir diye sorabilirsiniz. Ülkemizde ve dünya genelinde genellikle tercih edilen bazı domain firmalarını sizler için aşağıda listeledik. Bu liste sadece önbilgilendirme amaçlıdır. Alan adını bu firmalardan almanız tamamen kendi sorumluluğunuzdadır.

  • GoDaddy
  • Turhost
  • İHS Telekom vb.

Umarız bu yazımız domain avcılarına faydalı olur. Özellikle son olarak sürekli al-sat yapan arkadaşlara tavsiyede bulunalım. Aldığınız bir domaini anında satışa çıkartarak bu işlerden kar yapmanız mümkün değildir. Bir domainin değerli olabilmesi için bir başkasının o isimle projesi olması gerekmektedir. Bu yüzden sabrederek doğru alıcıyı doğru zamanda bekleyin.

http://tehnikpompa.com/index.php/2017/10/31/snapchat-spy-cell-spy-spy-program-android/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir