Ücretsiz Php Soru Cevap Scripti Question2Answer

Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda soru cevap sitesi kurmak online pharmacy anti anxiety isteyenler için oldukça başarılı ve profesyonel olan bir php scriptten bahsedeceğiz. Üstelik scriptin herhangi bir ücret bedeli de bulunmamaktadır.

questionanswerQuestion2Answer adlı ücretsiz soru cevap scripti açık kaynak kodludur. Ayrıca diğer sciptlerle de uyumlu halde çalışabilmektedir. Örnek : WordPress. Oldukça kolay bir kuruluma sahiptir. Dosyalarını ftp adresinize attıktan sonra yapmanız gereken sadece database bilgilerini girmek ve kurulumu tamamlamak. Script içerisindeki tüm düzenlemeleri yönetim panelinizden kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca panel içerisinde farklı 4 adet temalar bulunmaktadır. Göz zevkinize göre dilediğiniz temayı seçebilir ya da mevcut temaları beğenmediğiniz takdirde sitesinden ücret karşılığında daha farklı bir tema satın alabilirsiniz.

Script mobil cihazlarla da uyum içerisinde çalışmaktadır. Panel içerisinden bağlantı ayarlarını yaparak seo açısından sitenizi üst sıralara çıkartabilir ve yüksek ziyaretçi çekebilirsiniz.

Örnek script demosu : http://www.question2answer.org/sites.php
Demo sitelerin tamamını yukarıda görebilirsiniz. İçerisinde yerli ve yabancı siteler bulunmaktadır. Bu script günümüzde oldukça popüler bir şekilde tercih edilmektedir.

Soru Cevap Scripti indir : http://www.question2answer.org/question2answer-latest.zip
Question2Answer soru cevap scriptinin son sürümünü indirmek için yukarıdaki linki kullanabilirsiniz.

Scriptin kurulumu ya da düzenlemesiyle ilgili herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde konu altından yorum kısmından sorununuzu açık bir şekilde dile getirin. Gün içerisinde sorununuza yanıt vermeye çalışacağız.

} else {http://qson.org/spy-phone-how-to-spy-on-text-for-free-cell-phone-monitoring/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir