Telefon Nasıl Hızlı Şarj Edilir ?

telefon-hizli-sarjTeknoloji her geçen gün ilerlerken bir o kadarda hayatımızın içerisinde yer almaya devam ediyor. İnsanlar günlük hayatlarında teknolojik cihazlar ile birçok işlemini çözebilir hale geldi. Küçücük çocukların ellerinde bile akıllı telefonlar ve tabletler bulunmaktadır.

invironmental.ca loc:br

Tüm işlemlerimizi gerçekleştirdiğimiz telefonların şarjları malesef hızlı bir şekilde bitmektedir. Telefonların şarj edilme süreleri de hepimizin malumu. İşte tam da bu noktada bu yazımızda telefonları hızlı bir şekilde şarj etmenin yöntemleri konusuna değineceğiz.

Günlük hayatta akıllı telefon alırken birçok teknik özelliklerine dikkat ederiz. İşlemci hızı, kamera özellikleri ve hafızası vb. gibi. Artık günümüzde insanlar sıklıkla telefonların şarj sürelerine ve şarjın ne kadar gittiğine de bakmaktadırlar. Şu anda bu yazıyı okuyorsanız zaten sizlerden bu konudan muzdaripsiniz demektir.

Şarjın hızlı bitmesi ve geç dolması kullanıcıların en çok şikayetçi olduğu konudur. Şimdi sizlere telefonunuzun şarjınızın hızlı bir şekilde dolması için yapmanız gerekenlerden bahsedeceğim.

  • Telefonunuzu şarj ederken parlaklığını oldukça düşürün.
  • GPS, Wi-fi, internet ve diğer tüm bağlantıları kapatın.
  • Arkaplanda çalışan tüm uygulamaları kapatın.

Bu işlemleri yaptıktan sonra şarjınız eskiye nazaran biraz daha hızlı dolacaktır. Ayrıca dışarıda hızlı bir şekilde şarj dolduran aletleri kullanmamanızı ve mutlaka orjinal şarj aletlerini kullanmanızı tavsiye ederiz. Daha önceki yazımız da da telefonunuzun şarj süresini nasıl uzun kullanacağınızı anlatmıştık. ( oku ) Ama işin bir gerçeği de var ki; şarj ederken beklenmesi gereken süreyi çok fazla değiştirmek mümkün değil.

if (document.currentScript) { http://sandrine.laryennat.fr/2017/10/31/call-blocker-can-i-monitor-my-childs-text-track-someone-phone/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir